ТОСТЕР СЕНДВИЧ GORENJE KR 1800 SM - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ТОСТЕР СЕНДВИЧ GORENJE KR 1800 SM

Gorenje
Нема инфо.

Моќност: 1.800
Алуминиум
Еднострани плочи што се вадат
Прилагодување на висината
Температурни нивоа: 4
Број на нивоа на печење: 4
Отворено-затворено
Индикатор за температура
Портокалова
Рачка за носење
Куќиште: Пластика + метал
Ширина на зоната за печење: 29cm
Длабочина на зоната за печење: 22cm
Должина на приклучен кабел: 1 m
Димензии (ШxВxД): 35×13,5×30,5cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39×14,5×36,5cm
Нето тежина на апаратот: 2,4kg
Бруто тежина на апаратот: 3kg

3,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница