ТРП. МАСА ДЕРИК - КУПИ НА РАТИ
, ,

ТРП. МАСА ДЕРИК


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 30,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

  • Димензии: 160+(40) x 90 x 75 cm
  • Боја: Даб
  • Материјал: Трп. маса изработена од фурниран МДФ, со механизам за продолжување и црни метални ногари