ТРП. МАСА ДИЕГО - КУПИ НА РАТИ
, ,

ТРП. МАСА ДИЕГО


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

  • Димензии: 100 x 100 x 75 cm
  • Боја: Црна
  • Материјал: Трпезариска фиксна маса израбортена од медијапан од 18 мм (плотна), покриена со калено стакло од 5 мм во црн мермер, рамка обложена со прав.

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks