Туш кабина Dora - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Туш кабина Dora

Нема инфо.

Димензии:90×90
Високо квалитетно стакло 5мм
Лесно за чистење
Хромирани двојни тркала со лагери за лесно движење на вратите
Пластични рачки

10,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
МОДЕЛ

проѕирно стакло, проѕирно стакло, комплет када или цокле, сиво стакло, сиво стакло, комплет када или цокле

Бренд
Продавница