ФРИЖИДЕР BEKO RCNA 406 E 30 ZXB - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ФРИЖИДЕР BEKO RCNA 406 E 30 ZXB

Beko
Нема инфо.

Енергетска класа:A++
NeoFrost
Капацитет на фрижидерот:253L
Капацитет на замрзнувачот:109L
Капацитет на замрзнување:5kg/24h
Потрошувачка на енергија дневно:0.773 kWh
Потрошувачка на енергија годишно:282kWh
Ниво на бучава:40dB
Димензии:203x60x66cm

31,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница