Фрижидер Gorenje NRK6192AW4 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Фрижидер Gorenje NRK6192AW4

Gorenje
1 Продажби

‘-A++ енергетска класа
-Бела боја
-ЛЕД Дисплеј на вратата
-Total NoFrost технологија
-IonAir Воздушен јонизатор во фрижидерот со MultiFlow 360 степени: Мулти 3D распрскување на воздухот
– Електронско управување
-Convert FreshZone: фиока за риба и месо која се конвертира во фиока за овошје и зеленчук
-Adapt tech: Овој паметен систем е развиен за да одржува постојана температура во фрижидерот без разлика колку често ја отворате вратата на фрижидерот
-CrispZone со HumidityControl
-FastFreeze: Брзо замрзнување
-Eко мод на работа
-Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 цм
-ЛЕД осветлување
-4 стаклени полици
-1 метален држач за шишиња
-Фиока за зеленчук
-SpaceBox – голема фиока за замрзнување (38 л)
-3 фиоки
-Бучност 38dB
-Димензии (ВxШxД): 185x60x59.2 cm

28,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница