ФРИЖИДЕР GORENJE RF 4141 PS4 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ФРИЖИДЕР GORENJE RF 4141 PS4

Gorenje
Нема инфо.

Енергетска класа: A+
Врата: Емајлиран челик
Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
Ногарки: 2
Прилагодливи ногарки: 2
Компресор: 1
Вкупен бруто/нето капацитет: 207 / 205 l
Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 166 / 164 l
Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 41 / 41 l
Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h
Издржливост при прекин на електрична енергија: 24 h
Механичко управување
ЛЕД осветлување
Стаклени полици: 3
Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач
Полици на вратата на ладилникот: 2 полици на вратата
Фиока за зеленчук: 1 фиока за зеленчук
Флексибилен сад за јајца
Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,60 kWh
Бучност: 40 dB(A)re1pW
Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58 × 148,5 × 56,7 cm
Нето тежина на апаратот: 39 kg
Бруто тежина на апаратот: 42,5 kg

15,590ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница