ФРИТЕЗА CAMRY CR 4909 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ФРИТЕЗА CAMRY CR 4909

Camry
Нема инфо.

Моќност:2000W
Сад со капацитет од 3л
Tоплинскои изолирано куќиште
Пилот светло
Отстранливи сад за пржење и грејач
Термостат до 190С

3,949ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница