ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE FH21FPW - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE FH21FPW

Vox
Нема инфо.

Енергетска класа: A+

Вкупен нето/бруто капацитет: 198 l

Волумен на замрзнувач: 198 l

Приклучна моќ: 120 W/220-240 V

Димензии (ШхВхД): 802х854х559 mm

Регулација на температура/ЛЕД осветлување

Индикатор за отворена врата/Заклучување на врата

2 корпи

16,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница