Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1500 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1500

Iskra
Нема инфо.

Напон: 220-240V ~ 50Hz
Моќност :1500W
Вртежи во празен од -5800 врт / мин
Дијаметар на сечилото – Ø 185 mm
Длоабочина на сечење под агол од 90° – (max) 67mm
Длоабочина на сечење под агол од 45° – (max) 43mm
Ласерско водење
Гумирана рачка
Подесувачка заштита
Должина на кабел – 2m
Димензии на пакувањето (во mm) : 360 (Д) x 245 (Ш) x 265 (В)
2 години гаранција
Доставата на овај продукт е бесплатна

6,250ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница