Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1800 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1800

Iskra
Нема инфо.

Напон: 220-240V ~ 50Hz
Моќност :1800W
Вртежи во празен од -5000 врт / мин
Дијаметар на сечилото – Ø 210mm
Длоабочина на сечење под агол од 90° – (max) 73mm
Длоабочина на сечење под агол од 45° – (max) 48mm
Ласерско водење
Гумирана рачка
Подесувачка заштита
Должина на кабел – 2m
Димензии на пакувањето (во mm) : 395 (Д) x 275 (Ш) x 275 (В)
2 години гаранција
Доставата на овај продукт е бесплатна

8,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница