Часовник Smart Amazfit GTR 2e - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Часовник Smart Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR
7 Продажби

Боја црна, матна, зелена, сива
Дизајн 2,5D заоблен дизајн без граници
Големина
46,5 * 46,5 * 10,8 мм
Тежина 32g (без каиш)
Тело Легура на алуминиум
Копчиња

2

Водоотпорен
5ATM  (50 метри)
Екран
Големина
1,39 инчи
AMOLED
Екран на допир Калено стакло
вакуумско обложување против отпечатоци
Резолуција 454 * 454
Издржливост
Капацитет на батеријата
471mAh (типична вредност)

8,390ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.