Часовник Smart Amazfit GTS 2 - КУПИ НА РАТИ
, ,

Часовник Smart Amazfit GTS 2

Amazfit GTS
4 Продажби

Боја Полноќно црно, урбано сиво, пустинско злато
Дизајн 3D заоблен дизајн без граници
Големина 42,8 x 35,6 x 9,7 mm
Тежина 24,7 g (без каиш)
Тело Легура на алуминиум
Копчиња

1

Водоотпорен
5ATM  (50 метри)
Екран
Големина
1,65 инчи
AMOLED
Екран на допир Калено стакло +
вакуумски слој против прсти
Резолуција 348х442

8,991ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.