Чистач на пареа Solac LV1301 Steam Jet 2.1 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Чистач на пареа Solac LV1301 Steam Jet 2.1

Нема инфо.

Дезинфекција до 99%

Моќност  1050W

3 јачини на притисок и проток од 30g / min

Дополнителен кабел од 3 метри

9 додатоци : мерна чаша и инка за лесно полнење;  тркалезна четка, наклонета млазница, конусна млазница, чистач за стакло, додаток за чистење ткаенини, крпа и црево за најразновидно чистење, ги достигнува сите агли и ефикасно ги чисти сите видови површини.

2 години гаранција

3,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.