Шпорет на дрва Alfa Plam 70 FAVORIT - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Шпорет на дрва Alfa Plam 70 FAVORIT

ALFA PLAM
Нема инфо.

Димензии: 700x600x850mm

Димензии На Рерна: 330x440x260mm

Тежина На Производот:  127kg

Капацитет За Греење: 117m3 / 45m2

Капацитет: 7kW

Енергетска Класа: A

Бесплатна испорака

37,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница