Шпорет на дрва Alfa Plam 90H FAVORIT - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Шпорет на дрва Alfa Plam 90H FAVORIT

ALFA PLAM
Нема инфо.

Димензии: 900x600x850mm

Димензии На Рерна: 460x440x260mm

Тежина На Производот: 146kg

Капацитет За Греење: 133m3 / 51m2

Капацитет: 8kW

Бесплатна испорака

Енергетска Класа: A

42,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.