Шпорет на дрва Alfa Plam REGULAR 46 ELEGANT - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Шпорет на дрва Alfa Plam REGULAR 46 ELEGANT

ALFA PLAM
3 Продажби

Димензии: 915x565x850mm

Димензии На Рерна: 460x485x185mm

Капацитет За Греење: 83m3 / 32m2

Капацитет 5kw

Тежина На Производот: 103kg

Енергетска Класа: A

Бесплатна испорака

24,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница