А/Г Хипо - КУПИ НА РАТИ
, ,

А/Г Хипо

Убав Дом
2 Продажби

Димензии: 240 х 160 + табуретка
Простор за спиење 140 x 210 cm
Материјал штоф
Бесплатна достава

25,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.