А/Г РАПАЛО ЛУКС - КУПИ НА РАТИ
, ,

А/Г РАПАЛО ЛУКС

Мебел Ви
1 Продажби

Димензии: 249×201 x 90 х 93 cm
Изработка: Природна говедска кожа
Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн изработена во природна кожа.
Бесплатна достава

59,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.