Таблет Acer NT.LE0EE.002 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Таблет Acer NT.LE0EE.002

Acer

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,590ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Оперативен систем: Android 7.0 Nougat

Големина на екран: 10.1″

Камера: 5 MP(задна), 2 MP (предна)

Процесор: Quad-Core 1.5 GHz

Батерија: 6100 mAh Litijum-polimer

Меморија: 32GB

2 GB РАМ

Бренд

Продавница