AEG Сет за убавина LBS 5691 - КУПИ НА РАТИ
,

AEG Сет за убавина LBS 5691

AEG
Нема инфо.

  • 4 додатоци ( масажер, епилатор , остранувач на калус, четка)
  • Лесно ракување
  • Совршен за патување
  • Масажа за лице
  • Ергономска рачка за максимална удобност
  • Батерија: (Ni-Mh) 2 × 600mAh
  • Напојување: 220-240V, 50 / 60Hz
  • Додатоци: Четка за чистење, кабел за напојување
  • Бесплатна достава

3,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница