Очила за сонце Alexander McQueen AM0058S 003 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Очила за сонце Alexander McQueen AM0058S 003

Alexander McQueen

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел: AM0058S 003

Големина: 63-11 145

Материјал: метал

Боја на рамка: сребрена

Боја на стакла: жолта – огледална

Фактор на заштита: 3