Очила за сонце Alexander McQueen AM0136S - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Очила за сонце Alexander McQueen AM0136S

Alexander McQueen

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 26,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел: AM0136S 100

Големина: 61 14 145

Материјал: метал

Боја на рамка: златна

Боја на стакла: кафеава – градуал

Фактор на заштита: 2