Паметен часовник Amazfit T-Rex - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Паметен часовник Amazfit T-Rex

Amazfit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии 47.7 X 47.7 X 13.5 mm

Тежина 58 gr (со ремче)

Хидроизолација 5 ATM, го поддржува пливањето

Екран 1.3”AMOLED, Резолуција 360 x 360

Поврзаност Bluetooth 5.0/BLE

Батерија 390 mAh LiPo (Minimum value)

Android 5.0 or iOS 10.0 and above

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница