Апарат за печење леб GORENJE BM1210BK - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Апарат за печење леб GORENJE BM1210BK

Gorenje
2 Продажби

Куќиште: Пластика + метал
Моќност на грејачот: 800 W
Должина на приклучен кабел: 1,2 m
Приклучна моќ: 800 W
Нелеплив слој
Големина на лебот: 2
Избор на големина на лебот: 900 – 1.200 g
Контролно стакло
Број на oднапред дефинирани програми: 12
Програма за растење на тестото
Звучен сигнал
Функција за одржување на топлината
Продолжено печење и по прекин на електрична енергија
Копче за вклучување
Регулација на запеченоста на кората
LCD дисплеј
Автоматска подготовка на тесто
Програм за брзо печење
Книга со рецепти
Програма за леб без глутен
Програма за џем
2 години гаранција
Бесплатна достава

6,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница