Апарат за мелење кафе- филтер Severin 3874 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Апарат за мелење кафе- филтер Severin 3874


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,599ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност:100 W

Прилагодливо ниво на мелење

Диск мелница од нерѓосувачки челик

Сад за мелење кафе со капацитет до 100g

Сад за мелено кафе со капацитет од 150g

Селектор за број на чаши

Копче за почеток

Не лизгачки ногарки

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X