Апарат за мелење на месо MG1800SJW - КУПИ НА РАТИ
, ,

Апарат за мелење на месо MG1800SJW

Gorenje
1 Продажби

Моќност на моторот (max): 1.800 W
Капацитет на мелење: 2,2 kg/min
Лесно чистење
Метално куќиште
On/Off Копче
Реверзибилна функција
Додатоци за мелење месо: 2
Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 1
Простор за сместување на кабелот
Гумени ногарки за стабилност
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Куќиште: Пластика + метал
Должина на приклучен кабел: 1 m
Димензии (ШxВxД): 30,6 × 29 × 20 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42,6 × 32,6 × 26 cm
Нето тежина на апаратот: 4,2 kg
Бруто тежина на апаратот: 6,5 kg
Приклучна моќ: 500 W
Код: 513714
EAN Код: 3838942069642
Доставата е бесплатна

6,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница