Apple airpods pro with magsafe case - КУПИ НА РАТИ
, ,

Apple airpods pro with magsafe case

Apple

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Компатибилен:Mobile, PC / notebook, Smartphone, Smart watch, Tablet

Kонекција:USB Type-C – Lightning cable

Active Noise Cancellation

IP -x4 – отпорен на прскање

Микрофон

CHip:H1-based

Bluetooth 5.0

Кутија:MagSafe

Apple AirPlay

Безжично полнење

Автономија: 4.5 h

Автономија со куќиште: 24 h

Бренд

Продавница