Рамка за вградување Art flame marina - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Рамка за вградување Art flame marina

Art Flame

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Рамката  “МАРИНА” е направена од висококвалитетен МДФ, насликан во бело

Беспрекорна и стилски

Димензии (Ш x В x Д) : 975 х 1060 х 300 mm

Тежина: 27,5 кг

Погоден за камин : “CHRISTINA” и “GALILEO CHROM”

Продавница

Бренд

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X