Аспиратор Max АНГ 600 црн - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Аспиратор Max АНГ 600 црн

Нема инфо.

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор

Механичка контролна табла со 3 брзини

On/ Off пилот сијаличка

2 х 50 W лампи

Капацитет: 903 m3/h

Притисок: 420 Pa

Ниво на шум: 62 dBA

Можност да се користи со филтри за активен јаглен: 2

13,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.