Вградена рерна Beko BIE 22100 X - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Вградена рерна Beko BIE 22100 X

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,645ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А
Мултифункционална
Капацитет на фурната:71 L
6 функции
Грил,Вентилатор
Механички тајмер
Димензии:60 x 60 x 57 cm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница