Фрижидер Beko DSA 240 K21W - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Фрижидер Beko DSA 240 K21W

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А+

Капацитет 177 L

Димензии 54 x 146,5 x 63,5 cm

Капацитет на замрзнувач 46 L

Бренд

Продавница