Фрижидер Beko DSE 1245 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Фрижидер Beko DSE 1245

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет 120 l

Тип на контроли: механички

Филтер за непријатна миризба

Бренд

Продавница