Електричен шпорет Beko FSE 67300 GW - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Електричен шпорет Beko FSE 67300 GW

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A

Електричен шпорет со стаклена плоча

Димензии: 60 x 85 x 60 cm

Број на функции на рерна: 6

Бренд

Продавница