Фрижидер Beko RCSA 300 K30 WN - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Фрижидер Beko RCSA 300 K30 WN

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+

Нето капацитет: 291 L

Капацитет на фрижидерот: 204 L

Капацитет на замрзнувачот: 87 L

Капацитет на замрзнување: 4 kg/24 h

Ниво на бучава: 40 dB

Димензии: 182 x 54 x 60 cm

Бренд

Продавница