Beko RCSA 330 K30 WN - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Beko RCSA 330 K30 WN

Beko
2 Продажби

 • Комбиниран фрижидер
 • Автоматско одмрзнување
 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:295L
 • Капацитет на фрижидерот:205L
 • Капацитет на замрзнувачот:90L
 • Автономна работа:18h
 • Капацитет на замрзнување:5kg/24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:267kWh
 • Ниво на бучава:42dB
 • Димензии:185x60x60cm

21,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница