Фрижидер Beko RDSA 240 K20 W - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Фрижидер Beko RDSA 240 K20 W


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А+

Капацитет 255 L

Капацитет на замрзнувач 46 L

Димензии 145 x 54 x 60cm