BIDIM GAZEBO тенда зелена боја 3х4 - КУПИ НА РАТИ
-14%
, , ,

BIDIM GAZEBO тенда зелена боја 3х4

BIDIM

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,000ден 3,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензија: 3x4m
Димензија на конструкцијата: 18/18/24mm
Ткаенина: 100g/m2 PE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница