Биро Монтали бело/кафено - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Биро Монтали бело/кафено

WOODMAK

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,390ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков

Работна површина: 110×50

Висина: 75cm

Бренд

Продавница