Блендер стоечки Bosch MMBM7G3M - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Блендер стоечки Bosch MMBM7G3M

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,320ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 350 W

Брзини: 2

Вртежи: 35000min

LED осветлување

Нож од нерѓосувачки челик

Капацитет на стаклена чаша(thermo safe) со мерна скала: 0.6 l

Блендерот содржи 2 резервни чаши : Шише 2Go од Tritan (500 ml) совршен избор кога сте во движење со двојниот флип-топ капак кој лесно се отвора или со голем отвор на шишето

Сецкалка Tritan (200 ml) сечкање мали количества на пр. билки

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X