Блендер стоечки Camry ЦР 4071 нутри - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Блендер стоечки Camry ЦР 4071 нутри

Camry

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 1000W

Две чаши со капак

Капацитет на чашите: 1l и 0,5l

Сечива од не`рѓосувачки челик

2 подесувања за брзина

Функција на пулс

Доставата на оваај продукт е бесплатна

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X