Блендер стоечки Gorenje B 800 XЕ - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Блендер стоечки Gorenje B 800 XЕ

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност 800 W

Број на брзини за лесно ракување: 2

AC мотор

Капацитет на садот за сецкање: 1.5 Литри

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X