БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN 3718 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN 3718

Severin
Нема инфо.

Тип:БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ
Моќност 550 W
Капацитет на блендерот 1,5 литри
Куќиште од нерѓосувачки челик
Отстранлив стаклен сад
2 брзини
Отстранлив капак за лесно чистење и додавање на состојки
Нож од нерѓосувачки челик
Безбедносен отвор
Бесплатна Достава

3,590ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Продавница

Бренд