Блендер стоечки Severin 3738 со додаток за сецкање - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Блендер стоечки Severin 3738 со додаток за сецкање

Нема инфо.

Моќност: 500 W

Капацитет на блендерот: 1 литар

2 брзини плус функција пулс

Дополнителен сад од 130 мл

Број на вртежи во минута 22.000

Отстранлив капак за лесно чистење и додавање на состојки

Нож од нерѓосувачки челик

 

3,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.