Блендер стоечки Severin SM 3710 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Блендер стоечки Severin SM 3710

Severin

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,690ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 1000 W

Програми: 2

Капацитет на чаша: 1.5 L

Брзина на вртежи: 20000 rpm во минута

Сечило: 6 сечила од нерѓосувачки челик

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X