Блендер Tesla BL601BX - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Блендер Tesla BL601BX

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,920ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност на моторот: 1400W

Капацитет 1,75L

Брзина 2500 вртежи во минута

Тело од нерѓосувачки челик со стаклен бокал

Сечило од нерѓосувачки челик

Со безбедносна брава за бокал

Со функција за контрола на брзината во чекори

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks