Прочистувач на воздух Blueair blue pure 221 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Прочистувач на воздух Blueair blue pure 221

BLUEAIR

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност за прочистување:

Чад 590 m3/h

Прашина: 590 m3/h

Полен: 590 m3/h

За просторија од: 50 m2

3 брзини на работа

Ниво на бучава: 31 – 56 dB

Гаранција 2 години

Бесплатна Достава

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X