BNB Ратан гарнитура софа за во градина Ф5151 - КУПИ НА РАТИ
-13%
, , ,

BNB Ратан гарнитура софа за во градина Ф5151

WURTH

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,990ден 19,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии на фотелја: 59cmx62cmx84cm
Димензии на двосед: 115cmx62cmx84cm
Димензии на маса: 78cmx47cmx45cm
Дебелина на перница за седење: 5cm, полиестер
Материјал: Пластичен ратан
Конструкција: Челични цевки
Боја: Црна
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница