Бојлер Ariston PRО R80V 2К 80L - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Бојлер Ariston PRО R80V 2К 80L

Ariston

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,499ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Eлектричен бојлер 80L

Моќност 2 КW

Емајлиран челичен резервоар со титаниум тестиран до 16 бари

Максимална температура 75 степени

Загревање за 2ч и 12 минути до 45 степени

Димензии ВxШxД 75.8 x 45 x 48 cm тежина 21.5 kg

IPX3 ниво на заштита

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X