Бојлер Ariston PRO1 R 100 V 2K - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Бојлер Ariston PRO1 R 100 V 2K

Ariston

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет: 100 l

Моќност: 2 КW

Тестиран до 16 бари

Надворешен Термостат за одбирање температура

Максимална температура 75 степени

Загревање за 2ч и 45 минути до 45 степени

Димензии (ВxШxД) 91.3x45x48 cm

IPX3 ниво на заштита

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X